DAT BEEN HOORT HIER, NEE, BLIJF JIJ EFFE LIGGEN, HM, IS HET ZO WEL DAT HET MOET?
“Waw, een mens leert hier wat bij. Dat ‘dromenlandstandje’ ziet er mij wel veel belovend uit. Ik en m’n vriendin hebben wel al een en ander uitgeprobeerd, maar ‘k moet zeggen, ’t is niet altijd zo gemakkelijk als dat het er op die tekeningskes uitziet.
We hebben eens dat draaitol standje geprobeerd. Het gesukkel om alleen nog maar in die positie te geraken! “Dat been hoort hier, nee, blijf jij effe liggen, hm, is het zo wel dat het moet?’
Tot overmaat van ramp kreeg Ilke ook nog een kramp in haar been. Ja, eens je begint te kermen van de pijn is de goesting rap weg!
Toen ze een beetje bekomen was, vroeg ze me: ‘Vond je het eigenlijk wel leuk, dat standje?’ Ik zei dat ik het vooral grappig vond, maar echt lekker voelde het niet. ‘Gelukkig, want dat doe ik nooit van m’n leven meer’, lachte ze. We hebben het dan maar op de ‘gewone’ manier afgewerkt, zonder extra beenkrampen. Ook eens plezant!”
Wes, 20 jaar